Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Günlük Kiralık Ev Avantajları

Seyahetlerinizde ve konaklama gereksinimlerinizde otel yerine günlük kiralık ev tercih etmeniz için bir çok neden sıralayabiliriz. Gelin bir veya iki kişinin sadece uyumak için kullanabileceği kadar küçük otel odalarını günlük kiralık evlerle birlikte kıyaslayalım.

 • Kişi Sayısına Göre Ev

Günlük kiralık ev sektöründe konaklayacak kişi sayısı baz alınarak 1 kişiden 8 kişinin aynı anda kalabileceği apartlara kadar bir çok alternatifi tercih edebilirsiniz. Oteller de ise bu sayı maksimum üçtür. Üstelik bu 3 kişide tek bir odada kalmak zorunda.

 • %60 Daha Ekonomik

Günlük kiralık evler hem konaklama, hemde konaklama sırasında ki bir takım yeme içme giderleri açısından otellere nazaran oldukça ekonomiktir. Kısa süreli kiralık evlerde ücretlendirme kişi sayısına göre değil, evin tamamı için geçerlidir. Örnek vermek gerekirse 5 kişilik bir arkadaş veya aile gurubu İstanbul’da orta halli bir otelde konaklamak isterse ödeyeceği en düşük rakam sadece konaklama için 500 TL’dir. Aynı grup 5 kişinin rahatlıkla konaklama yapabileceği bir günlük kiralık dareyi 150 TL’ye kiralayabilir. Gördüğünüz gibi aradaki fark üç katından daha fazla. Otellere dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasaktır. Otelin restaurantından veya mini barından tüketeceğiniz bir su için bile ederinin 10 katı ücret ödemek zorunda kalırsınız. Günlük kiralık ev sisteminde ise her şey kendi eviniz de ki gibi. Dışarıdan yapacağınız küçük bir market alış verişi ile buz dolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz.Tüm bu ayrıntılar göz önüne alındığında otel ile günlük kiralık ev arasındaki fiyat farkı %500’lere ulaşmaktadır. Sadece bu bile otel yerine günlük kiralık ev tercih etmek için yeterli bir nedendir.

 • Günlük Kiralık Evler Gerçekten Konforlu Mu ?

Her şeyden önce şunıu kabul etmek gerekiyor ki ; Bir yatağın zar zor sığdığı daracık otel odalarından çok daha ferahtır.En azından bir yatak odası, bir de oturma odası vardır. Yattığınız odada yaşamak zorunda kalmazsınız.

Genede başlıkta ki sorumuza cevap verebilmek için bu evlerin muhteviyatına bir bakmanız gerekir ..

 1. Oturma odası
 2. TV Ünitesi
 3. Minumum 82 ekran TV
 4. Tam Donanımlı Mutfav ve Mutfak Gereçleri
 5. Yemek Masası
 6. Yatak Odası
 7. Şifonyer
 8. Çamaşır Makinesi
 9. Çamaşır Kurutma Makinesi
 10. Tek Kullanımlık Sarf Malzemeleri
 11. Saç Kurutma Makinesi
 12. Temiz Havlu ve Çarşaflar (Yedekli).

Görmüş olduğunuz gibi bir evde olması gereken ve konaklarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar günlük kiralık evlerde mevcuttur. Günlük kiralık ev tercih ederken sorun yaşamamak için dikkat etmeniz gereken tek bir husus var. Evi kimden kiraladığınız !  Bu çok önemli. Evi her hangi bir şahıstan değil, bir firmadan kiralamak olası bütün problemleri ortadan kaldırır.


Sitemizde bulunan bütün günlük kiralık daire ilanlara, rahatlıkla rezervasyon yaptırıp konaklama yapabilirsiniz.