Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Evdenuzak.com'da nasıl ilan verebilirim?

1) İlanınızı Hazırlayın

 • Evdenuzak.com'a giriş yapın, kendi profilinizi yaratın ve sisteme resminizi yükleyin.
 • Ücretsiz İlan Ekle butonuna tıklayın ve ilan oluşturma adımlarını izleyin. Bu süreçte evinizin veya kiraya vermeyi planladığınız alanın genel bilgilerini ve adresini girmeniz, resimlerini yüklemeniz gerekmektedir.
 • Fiyatlandırmayı belirleyin ve kiraya verilecek alanın hangi tarih aralığında dolu olduğunu takvim bölümünden seçin.

2) Evinizi / Kiralık Alanınızın Rezerve Edilmesi için Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Etkenler:

 • Evdenuzak.com'da evinizi daha önce kiralayan kişi ve kullanıcılardan sizin hakkınızda sisteme yorum girmelerini rica edin. Alacağınız iyi yorumlar sayesinde Evden Uzak kullanıcıları arasında pozitif bir ün salıp daha güvenilir bir izlenim bırakırsınız.
 • İlanlarınıza rezervasyon yapmış veya yapmayı düşünen kullanıcıların mesajlarına zamanında yanıt verin.
 • İlanlarınıza yapılan rezervasyon tekliflerini 24 saat içerisinde kontrol edin. Bu teklifler size email, SMS ile bildirilir.

3) İlanınıza Yapılan Rezervasyon Teklifini Kabul Ettikten Sonra:

 • Rezervasyon sonrası, Evdenuzak size gezginin iletişim bilgilerini (telefon no ve email adresi) yollar. Aynı şekilde sizin de iletişim bilgileriniz evinizi kiralamak isteyen kullanıcıya gönderilir.
 • Gezgin evinize yerleştikten 24 saat sonra kira ücreti Evdenuzak.com hesabınıza yatırılır. Bu noktadan sonra paranızı tahsil edebilmek için banka hesap bilgilerinizi "Hesabım" bölümüne girmeniz gerekmektedir. Kira ücreti banka hesabınıza Evden Uzak tarafından havale edilir.
 • Kiracı evinizden çıktıktan sonra siz de ev sahibi olarak kiracı hakkında sisteme yorum girebilirsiniz. Bu da Evdenuzak.com'a ilan giren diğer ev sahipleri için o gezgin hakkında bir fikir vermesi açısından önemlidir.

Evdenuzak.com nasıl çalışıyor?

 • Gezgin rezervasyon yapmaya karar verdiğinde kredi kartını kullanarak ödeme yapar ve bu ücret Evdenuzak.com tarafından bloke edilir.
 • Gezginin eve girişinden 24 saat sonra kira ücreti ev sahibine gönderilir. Bu şekilde ev sahibi ve gezgin arasında 100% güvenli bir alışveriş yapılması garanti edilir). 
 • Gezgin rezervasyon işlemini onayladıktan sonra iki taraf arasında bir kira kontratı yapılmış olur. Bu durumda Evdenuzak.com, iki tarafa birbirlerinin iletişim bilgilerini yollar. Bundan sonra ev sahibi ve gezgin birbileriyle anahtar teslimi ve diğer detayları görüşmek için iletişim kurabilirler.

Evdenuzak.com ev sahiplerine nasıl ödeme yapar?

Evdenuzak.com kira ücretlerini ev sahiplerine banka havalesi veya EFT ile gönderir. İlan sahiplerinin banka hesap bilgilerini siteye giriş yaptıkan sonra "Hesabım" bölümünde doldurmaları yeterli olacaktır.

Evdenuzak.com'a kimler ilan verebilir?

Evdenuzak.com'a dileyen herkes ilan verebilir. Tek yapmanız gereken siteye üye kaydı yapmaktır. Siteye ilan vermek ücretsizdir. Birkaç dakika içinde ilanınızı oluşturabilir ve çabucak yüksek kazanç elde etme şansını yakalayabilirsiniz.